×

Uyarı

JFolder: :files: Yol bir klasör değil. Yol: E:\_phpHost\antalyakadingirisimciler.org\www\album\resim\album\kobi_teknolojileri
×

Bilgilendirme

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: album/resim/album/kobi_teknolojileri

 

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Başbakanlık Kadın Statüsü Genel Müdürlüğü işbirliği ile “Toplumsal Cinsiyet ve Medya Atölyesi” gerçekleştirildi.

Toplumda cinsiyetçi bakış açısına karşı medyayı ve toplumu daha duyarlı hale getirmeyi amaçlayan atölyeye Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerinin yanı sıra Erciyes, Fırat, Anadolu, Mersin ve Selçuk Üniversiteleri’nden de toplam 20 öğrenci katıldı.

Gazete, radyo, televizyon, fotoğraf ve reklam atölyelerinde görev yapan öğrenciler, 5 günün sonunda çıkardıkları ürünleri sunumlarıyla paylaştılar.

TOBB Antalya İl Kadın Girişimciler Kurulu "Gazete Güldünya" atölye çalışmasında öğrencilerle aktif işbirliği yaparak Kurulumuzun KOÇLUK projesi Kadın Girişimcisi Çini Ustası Ayşe Kozuk röportajı ile Kurul Başkanımız Işık Yargın röportajı da Gazete Güldünya'da yer almıştır."

Güldünya Gazetesini görüntülemek için tıklayınız...

KOBİ Teknolojileri Nereye Gidiyor, Daha Nasıl Verimli Çalışır" konulu eğitim semineri resimleri

{gallery}resim/album/kobi_teknolojileri{/gallery}