TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimi
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza gönderilen yazıda;
TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesinin Kuruluş, Çalışma Usul ve Esasları’nda bir takım değişiklikler gerçekleştirilerek 06.11.2014 tarihinde yürürlüğe konulduğu bildirilmektedir.
Yeni düzenlemeler doğrultusunda, TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimleri 25.12.2014 Perşembe günü gerçekleştirilecektir.
Söz konusu düzenlemeye göre, Odamız koordinasyonunda faaliyet gösterecek TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu toplam üye sayısı 297 olup, kuruldaki Odamız kontenjanı 127’dir.


İl Kurulu’na üye olacak kadın girişimcilerin:
•    Ticaret siciline kayıtlı, gerçek kişi tacir veya tüzel kişilerin ortağı, yönetim kurulu üyesi, yöneticisi, genel müdürü veya murahhas azası olması gerekmektedir.
•    Ayrıca, ilimizde bulunan bir fakülte, yüksekokul ya da enstitüde, girişimcilik konusunda çalışmalar yürüten üniversite öğrencileri, öğretim görevlileri veya öğretim üyeleri ile toplum nezdinde saygınlık uyandıran diğer gerçek kişiler de İl Kurul üyesi olarak yaş sınırı aranmaksızın belirlenebilmektedir.
Konu hakkında detaylı bilgiye ve başvuru formlarına www.kadingirisimciler.org.tr adresinden ulaşılabilmektedir.
Konuyu bilgilerinize sunar, elektronik ortamda doldurulan adaylık başvurularının eksiksiz olarak 28.11.2014 Cuma günü mesai bitimine kadar Odamız Meslek Komiteleri Müdürlüğü’ne (5.Kat) teslim edilmesini rica ederiz.
Başvuru evrakları:

•    Dilekçe
•    Başvuru formu ( www.kadingirisimciler.org.tr adresinden doldurulan)
•    2 adet vesikalık fotoğraf
•    1 adet kimlik fotokopisi
•    Öğrenci adaylar için öğrenci belgesi

İletişim:
Meslek Komiteleri Müdürlüğü
Tel  : (0 242) 314 37 32 - 34 (Aynur Tırnaksız – Aysel Altunyaldız) 
E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ile TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Çalışma Usul ve Esasları'nı indirmek için tıklayınız.