Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne intikal eden talep ve başvurular çerçevesinde TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu’nun mevzuatları yeniden hazırlanmış ve müteakiben yürürlüğe konulmuştur.TOBB KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu İle TOBB Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesinin Kuruluş, Çalışma Usul ve Esasları,

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İle TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesinin Kuruluş, Çalışma Usul ve Esasları yayınlanmıştır.

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu için üye kategorilerine göre başvuru formları ve ilgili mevzuat aşağıda sunulmuş olup, üyelik başvurusunda bulunmak için başvurulmak istenilen kategoriye göre aşağıdaki formlardan birisinin indirilmesi, eksiksiz olarak elektronik ortamda doldurulduktan sonra yazıcıdan çıktısının alınıp Odamız Meslek Komiteleri Müdürlüğüne iletilmesi gerekmektedir.

İlgili Dosyalar :

Oda/Borsa üyeleri için TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Başvuru Formunu indirmek için tıklayınız.

Öğrenciler için TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Başvuru Formunu indirmek için tıklayınız.

Akademisyenler için TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Başvuru Formunu indirmek için tıklayınız.

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu İle TOBB Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesinin Kuruluş, Çalışma Usul Ve Esaslarını indirmek için tıklayınız.

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İle TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesinin Kuruluş, Çalışma Usul Ve Esaslarını indirmek için tıklayınız.