1989 yılında o dönemin popüler bankalarından Netbank Harbiye Şubesinde iş hayatıma başladım. İstanbul şartlarında çalışmak oldukça zordu. Hele birde çalışma hayatına yeni başladıysan ve bankacılık gibi zor ve özverili bir iş seçtiysen. Antalya şubesinin açılması ve Antalya'ya gelmek benim için büyük bir şans olmuştu.

8 sene süren bankacılık yaşantım bana pek çok tecrübe kazandırdı. Sırasıyla, Netbank , Marmarabank ve Demirbank'ta çalıştım.

Bir bankada eldeğiştirmenin, kapatılmanın nasıl bir olay olduğunu ne yazık ki yaşadım. Çalıştığım şubeye icra memurlarının gelip şubenin kapılarını kapattığı günü unutamam. Marmarabank'ın kapanışını yaptığımız gün 24 saat aralıksız çalışmış ve yarının ne getireceğini bilemeden tüm müşterlerin işlemlerini bitirmeye çalışmıştım. Müşterilerin %80'i paralarını kurtarmış ancak biz işsiz kalmıştık.

Bu arada Mert'e hamile olduğumu öğrenmiştim ve oğlumun doğumu ile birlikte yaklaşık 2 sene çalışmadım. 1995 ekim /1997 kasım tarihleri arasında Demirbank'ta çalıştım ve mert bakıcı kadına anne dediği gün istifa edip ayrıldım diyebilirim. O günden sonra eşim ile birlikte çalışmaya başladım ve bu arada kızım defne dünyaya geldi. Kendi işimizi yapmaya başladığım andan itibaren çocuklarıma da daha çok vakit ayırmaya başladım. Bu benim için daha keyifli oldu.

Bankacılık gibi belli mevzuatlara bağlı olarak başladığım iş hayatımdan sonra daima müşterinin haklı olduğu ticaret hayatına alışmak benim için oldukça zor oldu.ama keyifli olduğu bir gerçek.

13 yıldır eşim ile birlikte çalışıyorum. Bu kararı verdiğim zaman eşinle aynı yerde nasıl çalışacksın, problem olur, tartışırsınız diyen arkadaşlarım olmuştu. Ancak biz böyle bir zorluğu hiç yaşamadık.

Halen eşimle birlikte Antalya satış ofisi ve izmir fabrika olmak üzere soğuk hava depoları yapıyoruz. Ayrıca Antalya merkez olmak üzere sprey poliüretan ile izolasyon işimizide devam ettiriyoruz.

Benim için çalışmak hayatımın bir parçası. Ayrıca çalışma hayatının insan yaşamını düzene soktuğuna ve programlı yaşamaya alıştırdığına inanıyorum. Günümüz şartlarında tüketen değil üreten olmanın gerekliliğine inanıyorum ve bir kadın olarak tüm kadınların yapabileceği bir şeyler olduğuna inanıyorum.